Zboží odesíláme do druhého dne po akceptování objednávky.

Péče o okolí očí

eyes

 

Oční okolí je jednou z prvních oblastí, kde se objevují známky stárnutí. Kůže očních víček má někdy tloušťku pouze 0,2mm, což přispívá k její náchylnosti k aktinickým a jiným poškozením. UV záření je primární příčinou fotopoškození, které má za následek jemné vrásky i hyperpigmentaci. Mezi další faktory, které vedou ke kožním změnám, patří genetická predispozice, kouření a chronické změny v důsledku sezónních alergií, dráždivých látek, popř. kontaktní dermatitida.

 

Doplňte svoji rutinu o oční krémy nebo masku: 

  1. Benton Fermentation oční krém pro komplexní péči proti vráskám obsahuje pouze prvotřídní ingredience poskytující očnímu okolí výživu a hydrataci nezbytnou pro zdravý vzhled pleti. Fermentační filtrát Galactomyces pomáhá posilovat kožní bariéru a chránit pokožku, ceramidy, hyaluronát sodný, aloe a panthenol pomáhají pokožku hydratovat. Adenosin snižuje výskyt vrásek tím, že dodává energetický substrát přímo na povrch pokožky. Arginin ovlivňuje cévní zásobení.
  2. INNISFREE Intensive hydrating eye cream with green tea seed - oční krém s výtěžkem ze zeleného čaje Jeju a olejem ze semen zeleného čaje se intenzivně hydratuje okolí očí. Studie na zvířatech prokázaly, že lokálně aplikované polyfenoly ze zeleného čaje mohou inhibovat fotokarcinogenezi a také zabránit oxidativnímu poškození vyvolanému UV zářením a indukci MMP. Bylo prokázáno, že in vivo aplikace polyfenolů ze zeleného čaje na lidská záda 30 minut před UV zářením snižuje erytém, počet spálených buněk a poškození DNA.
  3.  Petitfée Agave Cooling osvěžující a zklidňující maska na oční okolí navrací pleti pružnost a pocit pohodlí, hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje. Nasycená ovocným komplexem a komplexem mořských řas včetně agáve, borůvek, lilku, kofeinu, spiruliny a servalových druhů mořských řas pro zvýšení úrovně vlhkosti pokožky pro zdravě vypadající pleť.Hydrogelová masku těsně přilne ke konturám obličeje a účinně dodává aktivní složky. Výťažky z agáve a borůvek pro zlepšení hydratace v oblasti suchých očí. Komplex mořských řas poskytuje pokožce zklidnění. Okamžitý chladivý efekt pro intenzivní hydrataci. Pro citlivou, suchou pokožku nebo po sauně nebo intenzivním sportu.