Zboží odesíláme do druhého dne po akceptování objednávky.

Kontakty

email: info@kicko.cz

tel.: +420 608 832 288

 

Objednání: 

kožní ordinace - Dermatologie prof. Hercogové, recepce@euderma.eu

 

 

Jmenuji se Peter Kicko a se skincare problematikou se zabývám každý den. Vystudoval jsem 2. lékařskou a souběžně Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V průběhu studia jsem dostal ocenění Ministra školství. Rok jsem pracoval jako asistent pro prezidenta International Hormone Society a World Society of anti-ageing medicine v Belgii a jako ministerský rada na Ministerstvu zdravotnictví. Svoji lásku jsem však našel v dermatologii. V průběhu mé práce v nemocnici jsem zjistil, že velké části kožních onemocnění se dá předcházet. Chtěl bych proto změnit vnímaní péče o kůži. Stačí pár jednoduchých kroků a každý se může cítit pohodlně ve své kůži. Dovolte mi, abych Vám na základě mých zkušenosti pomohl.

Mým cílem je edukovat o kosmetických produktech a pomoct při správné péči o pokožku. U nás je skincare rutina oblíbená především u followerů instagramových influencerů. Já bych chtěl rozšířit povědomí i do širší části populace. Všichni jsme zvyklí čistit si zuby dvakrát denně kartáčkem a případně víme, že hygienu můžeme doplnit o například ústní vodu nebo zubní niť. S péči o pokožku to tak ale úplně není. Na trhu je hromada produktů a zákaznici se často ztrácí. 

Správná péče o pleť a volba kosmetických přípravků je důležitá nejen pro zdravý a mladistvý vzhled, ale i jako prevence zánětlivých nebo dokonce i onkologických onemocnění.

 

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: