Zboží odesíláme do druhého dne po akceptování objednávky.

Some By Mi - 30 Days Miracle Clear Spot Patch - Hojivé náplasti na pupínky - 18 ks

Some By Mi - 30 Days Miracle Clear Spot Patch - sada hojivých náplastí, kt. urychlují hojení akné.

Voděodolné, ale prodyšné, hydrokoloidní náplasti, které zplošťují pupínky tím, že absorbují hnis/ exsudaci a chrání ránu před bakteriální infekcí. Náplast je vhodná pro denní použití, protože hladce zapadne do pokožky a pod make-up. náplast Some By Mi obsahuje hydrokoloid, který absorbuje exsudaci z oblasti skvrny/akné a udržuje vlhké prostředí, minimalizuje tvorbu jizev a zabraňuje kožním infekcím způsobeným každodenním znečištěním. Náplast na akné, která léčí pupínky bez praskání a zároveň je přirozeně chrání bez použití korektoru.

Obsahuje levandulový olej, který urychluje regenerační procesy pokožky a kyselinu salicylovou, která má protizánětlivé a hojivé vlastnosti. Přípravek byl dále obohacen o eukalyptový olej, který má antiseptické vlastnosti a tea tree olej (z čajovníku), který má baktericidní a protizánětlivé vlastnosti.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 67
99 Kč
Some By Mi - 30 Days Miracle Clear Spot Patch - Hojivé náplasti na pupínky - 18 ks

Balení: 18 ks (10 mm x 9 ks / 12 mm x 9 ks)

Typ pleti: všechny typy pleti, problematická pleť, pupínky a jiné nedokonalosti

Klíčové ingredience: levandulový olejkyselina salicylová, eukalyptový olejtea tree olej

Vlastnosti: baktericidní, protizánětlivé, antiseptické

 

Jak aplikovat: před nalepením náplasti místo důkladně očistěte a osušte, náplast aplikujte na problematické místo. Jednou nebo několikrát denně nalepte jednu náplast na postižené místo. Doporučujeme použít náplast na noc a ráno odstranitVyměňte náplast, když bobtná a zbělá v důsledku absorpce tekutin.

 

Upozornění:  Nepoužívejte na hluboké řezy nebo infikované rány. Pokud se během používání produktu objeví svědící vyrážka nebo alergické reakce, okamžitě přestaňte používat a poraďte se s odborníkem. Náplasti nepoužívejte opakovaně. S přípravkem nepoužívejte antibiotickou mast. Vezměte prosím na vědomí, že existují rozdíly v účinnosti v závislosti na individuálním stavu pokožky.

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: